Aby zwiększyć efektywność prowadzonych przez nas szkoleń pełnymi garściami czerpiemy z aktywnych metod pracy, w tym z najlepszych na polskim rynku gier szkoleniowych, jak Zabójcy zmiany, Pathfinder, Synergia, Business Manager i inne.

Dzięki zastosowaniu gier uczestnicy szybciej zapamiętują nowe informacje i potrafią lepiej wykorzystać je w praktycznym działaniu. Już na szkoleniu mają szansę rozwijać bardzo konkretne umiejętności.

Poniżej znajdziesz opisy naszych ulubionych gier:

Gra Zabójcy Zmiany – karciana gra szkoleniowa, która pomaga skutecznie rozwijać umiejętności wdrażania zmian w organizacji. Przydaje się na szkoleniach dla menedżerów, kierowników projektów oraz całych zespołów projektowych.

 

czytaj więcej 

gra szkoleniowa komunikacja integracja współpraca

 

 

Gra Pathfinder – nowoczesna gra szkoleniowa rozwijająca umiejętności współpracy w zespole o niejednorodnym charakterze. Uczy jak dzielić zadania między członków zespołu, jakie znaczenie mają role zespołowe oraz pomaga w lepszej komunikacji.

czytaj więcej

 

 

współpraca integracjaGra Synergia–  detektywistyczna gra szkoleniowa, która pomaga budować efektywny zespół, rozwijać wartościową współpracę i radzić sobie z barierami komunikacyjnymi

czytaj więcej

 

 

gra szkoleniowa Business Manager

Gra symulacyjna Business Manager – gra szkoleniowa, która pomaga skutecznie rozwijać postawę przedsiębiorczą menedżerów oraz ich lepsze rozumienie biznesu

czytaj więcej