Jak pewnie wiecie, Fresh HR uwielbia nowe narzędzia i świeże spojrzenie na zwiększanie efektywności. The Coaching Maps powstał na bazie wieloetapowych badań i jego skuteczność została potwierdzona. Nowoczesna, nieszablonowa i wiarygodna metoda pracy – czyli to, co lubimy najbardziej!

Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że możemy pracować z samymi Twórcami narzędzia i organizować certyfikowane warsztaty dla trenerów i coachów w Polsce: MAPOWNIK.

Już w połowie maja zapraszamy na warsztat prowadzony przez Martę Geisler (współtwórca narzędzia), dzięki któremu poznasz to niezwykłe narzędzie i nauczysz się skutecznie je wykorzystywać.

 

Czym jest The Coaching Maps?

To kompleksowa narzędzie do pracy indywidualnej i grupowej, które opiera się o wykorzystanie archetypów, mitologii i baśni w pracy rozwojowej w 36 obszarach. Wspiera procesy związane z:

  • budowaniem tożsamości menedżerskiej,
  • kreowania wizji zmian, czy misji całej organizacji
  • formowania skutecznych zespołów,
  • otwierania wielostronnego porozumienia,
  • lepszego zrozumienia wzajemnych potrzeb i motywów.

Szczegółowy opis narzędzia znajdziesz tutaj: https://www.gadzetytrenera.pl/coaching-maps

Masz pytanie? Chcesz zobaczyć i przetestować The Coaching Maps?
Zadzwoń do nas lub napisz: 505 79 38 38 biuro@freshhr.pl

 

Dla kogo szkolenie Mapownik?

Jeśli na co dzień pracujesz z menedżerami i zespołami nad ich tożsamością, wizją i rozwojem – być może w ogóle nie potrzebujesz tego szkolenia. Narzędzie The Coaching Maps to także 72 karty pracy, czyli konkretne schematy działania (po 2 do każdego z 36 obszarów), które Cię poprowadzą.

Jeśli jednak chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości narzędzia oraz cenisz zdobywanie umiejętności i inspiracji u źródeł – ten warsztat będzie dla Ciebie.

Tutaj znajdziesz pełny opis dwudniowych warsztatów Mapownik – Praktyczny warsztat The Coaching Maps:

https://www.gadzetytrenera.pl/pl/p/Mapownik-Praktyczny-warsztat-The-Coaching-Maps-17-18.05.2017-Warszawa-/502

A tutaj ulotka do wydrukowania: http://freshhr.pl/wp-content/uploads/2017/04/Warszawa_Mapownik17052017.pdf 

Uwaga! W ramach udziału w szkoleniu, każdy uczestnik otrzyma pełne narzędzie oraz możliwość korzystania ze wsparcia ich twórców.

 

P.S. Do zobaczenia 17-18 maja! 🙂